December 17 2017 10:58:15

WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH DO ZAKOPANEGO
W dniach od 8 -11 maja 2017 r. uczniowie klas pierwszych pod opieką wychowawców: p. Joanny Miłek, p. Agnieszki Wojtaszek, p Marka Jaremczuka i p. Krzysztofa Blicharskiego, wyruszyli na wycieczkę Kraków- Zakopane. Pierwszy dzień naszej wyprawy spędziliśmy w Krakowie, Rynek, Sukiennice i Wawel. Odwiedziliśmy również park edukacyjny- Ogród Doświadczeń. Następnego dnia byliśmy już w Zakopanem. Zła pogoda , śnieg i deszcz nie przeszkodziły Nam jednak w przejściu Szlaku Papieskiego, oraz zwiedzeniu wielu ciekawych miejsc . Wieczór spędziliśmy , odpoczywając i relaksując się w termach, a ostatniego dnia wyruszyliśmy pieszo do Morskiego Oka i około godziny 16 pełni niezapomnianych wrażeń ruszyliśmy w kierunku Żurawicy.