October 21 2017 16:00:44

XIII SZKOLNY RAJD W BIESZCZADY
Młodzież została podzielona2 czerwca 2017 r. ponad 150 uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycieli i przewodników górskich wyruszyło na górskie szlaki. na trzy grupy. Pierwsza wyruszyła z Bereżek na Połoninę Caryńską (1297 m n.p.m.), druga grupa wyszła z Ustrzyk Górnych i również zdobyła Połoninę Caryńską. Trzecia grupa wyruszyła z Wetliny i wyszła na Połoninę Wetlińską (1232 m n.p.m.) Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała oglądaniu górskich widoków. Po zejściu trzech grup do Brzegów Górnych, wszyscy zjedli gorący bigos i wypili ciepłą herbatę. Wracając do Żurawicy, młodzież zatrzymała się w Jasieniu - Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej. Tegoroczny XIII Rajd w Bieszczady dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń.