August 23 2017 12:09:51
Nawigacja
· Strona główna
· Patron
· Statut
· Historia szkoły
· Dyrekcja
· Grono Pedagogiczne
· Dyżury nauczycieli
· Pedagog
· Administracja
· Biblioteka
· Zajęcia pozalekcyjne
· Baza dydaktyczna
· Wymiana międzynarodowa
· Egzamin gimnazjalny
· Tematy projektów
· Podręczniki
· Galeria zdjęć
· Rekrutacja
· Linki
· Kontakt

· Zaloguj
NASI NAJLEPSI
Koniec roku szkolnego to zawsze jest czas podsumowań pracy uczniów. Jeszcze przed rozpoczęciem wakacji przyjemnie jest nam wyróżnić tych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Aż 36 gimnazjalistów trafiło do szkolnej galerii „Nasi najlepsi”. Aby się w niej znaleźć należało uzyskać średnią ocen co najmniej 4,75. W klasach pierwszych takich uczniów było 11, w drugich 12, a w klasach trzecich 13. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy, życząc miłych wakacji, na które z pewnością zasłużyli!!!

NASI NAJLEPSI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Klasa I a

1Słabik Patrycja 5,07
2.Hrynkiewicz Sandra 4,93
3.Kowalczyk Agata 4,93
4.Mroziak Michał 4,86
5.Tarapacki Kacper 4,86

Klasa I b
1.Wywrot Amelia 5.20
2.Stankiewicz Monika 5,07
3.Wasilewska Emilia 4,85
4.Łabuz Jakub 4,80

Klasa I c
1.Jędruch Weronika 5,14
2.Zawalski Cyprian 4,93

Klasa II a
1.Grabowski Jakub 5.27
2.Hołowid Paulina 5,27
3.
Jurek Katarzyna 5,13
4.Pilsak Daria 5,13
5.Szal Marta 4,80

Klasa II b
1.Chabko Klaudia 5.20
2.
Kulpaczyński Adrian 4,80
3.Kuniec Natalia 4,80

Klasa II c
1.Krzyk Michał 5,27
2.Korczyńska Emilia 5,13
3.
Paradowski Kamil 4,93
4.Michałowska Jolanta 4,87

Klasa III a
1.Rubacha Klaudia 5.56
2.Smuczek Paulina 5,39
3.
Fac Małgorzata 5,17
4.
Pirożek Katarzyna 5,11
5.
Wilgucka Ewa 5,06
6.
Pich Andżelika 4,78

Klasa III b
1.Jurek Anna 5,33
2.Węgrzyn Michał 5,28
3.Jasiński Grzegorz 5,22
4.
Klein Kamila 5,06
5.
Rabka Aleksandra 5,06
6.
Gręda Wiktoria 4,94
7.
Jurijków Faustyna 4,78

 

Licznik
Do zakończenia roku pozostało:

Reklama
Dziecko w sieci

Filmoteka Szkolna

Szachy do szkół

button

Wygenerowano w sekund: 0.00 1,847,741 Unikalnych wizyt