July 21 2018 17:06:11
Nawigacja
· Strona główna
· Patron
· Statut
· Historia szkoły
· Dyrekcja
· Grono Pedagogiczne
· Dyżury nauczycieli
· Pedagog
· Administracja
· Biblioteka
· Zajęcia pozalekcyjne
· Baza dydaktyczna
· Wymiana międzynarodowa
· Egzamin gimnazjalny
· Podręczniki
· Galeria zdjęć
· Linki
· Kontakt

· Zaloguj
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
4 września br. żurawiccy uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 rozpoczęli nowy rok szkolny 2017/2018. Uroczystą inaugurację poprzedziła msza święta w kościele parafialnym, w której udział wzięli uczniowie, rodzice i nauczyciele.
W ramach uroczystości upamiętniających 78. rocznicę wybuchu II wojny światowej, po wysłuchaniu przemówień oraz apelu poległych, delegacja naszej szkoły na czele z p. wicedyrektor – Renatą Drewniak złożyła kwiaty pod pomnikiem przy Urzędzie Gminy w Żurawicy.
W hali sportowej w obecności sztandarów szkoły podstawowej i gimnazjum społeczność szkolna zaśpiewała hymn narodowy. Następnie dyrektor szkoły – p. Jan Semków powitał wszystkich zebranych, a w szczególności dzieci z klas I. W krótkim wystąpieniu przypomniał o wciąż trwającej reformie edukacji, w czasie której gimnazja są zastępowane przez 8-klasowe podstawówki i 4-klasowe licea oraz życzył uczniom dobrego roku szkolnego. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych wraz z Wójtem Gminy Żurawica p. Krzysztofem Składowskim, a także przedstawiciele służb mundurowych
W salach lekcyjnych odbyły się spotkania poszczególnych klas z wychowawcami.
Licznik
Do zakończenia roku pozostało:

Reklama
Dziecko w sieci

Filmoteka Szkolna

Szachy do szkół

button

Wygenerowano w sekund: 0.00 2,063,429 Unikalnych wizyt