November 22 2017 12:00:52

WYCIECZKA DO RZESZOWA
Ostatniego dnia października, mimo mało sprzyjającej kapryśnej jesiennej pogody, klasy 7 a, 7 b i 2 a pod opieką wychowawców: p. Lucyny Madejowskiej-Ziemniak, p. Aleksandry Kubisztal i p. Marka Jaremczuka udały się na wycieczkę do Rzeszowa. Celem wyprawy była wizyta w Teatrze Wandy Siemaszkowej. Młodzież miała okazję obejrzeć prawdziwą sztukę w prawdziwym teatrze! W doskonałej komedii „Chory z urojenia” Moliera udało się zobaczyć barwne postacie, arcyśmieszne sytuacje i zwroty akcji, których głównym bohaterem był Argan człowiek chory… na chorobę. Przeżycia artystyczno-kulturowe zwieńczył spacer po rzeszowskim rynku. Stamtąd uczniowie udali się do najbardziej odlotowego miejsca w Rzeszowie – parku trampolin Fly Park. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczały nikogo nawet na sekundę! W godzinach wieczornych wszyscy bezpiecznie wrócili do Żurawicy.