July 21 2018 16:56:30

Z WIZYTĄ W NAFTÓWCE
Odpowiadając na zaproszenie pani Dyrektor i Grona Pedagogicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie uczniowie klas III pod opieką pana Dyrektora i nauczycieli wzięli udział w dniu otwartym zorganizowanym specjalnie dla naszej grupy. Wyjazd odbył się w ramach preorientacji zawodowej. Młodzież zapoznała się z zapleczem szkolnym, miała również możliwość uczestnictwa w warsztatach i zajęciach lekcyjnych. Poznała możliwości dalszego kształcenia, jakie oferuje ta placówka. Kontynuacją wizyty w szkole była wycieczka do Muzeum Nafty i Gazu w Bóbrce, zorganizowana dzięki życzliwości Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Naftówki. Przez cały czas opiekowała się grupą i towarzyszyła nam młodzież tamtejszej szkoły. Był to mile i owocnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie skorzystają z szerokiej oferty edukacyjnej krośnieńskiej szkoły, znanej i cenionej w całej Polsce.