November 18 2018 12:03:01

JUNIORZY UKS PANCERNI ŻURAWICA ZDBYLI PUCHAR HRUBIESZÓW CUP '18
W dniach 13-14.01.2018 w Hrubieszowie odbył się trans graniczny turniej unihokeja z udziałem drużyn z Polski i Ukrainy, 7 drużyn juniorów i 7 drużyn seniorów. Bardzo dobrze w tym turnieju zagrali juniorzy młodsi UKS ”Pancerni” Żurawica, którzy wygrali wszystkie swoje mecze w grupie: z Lembergiem 3:0(Lwów –UKR), Jedynka Orzysz 3:0(PL), oraz z Viktoria Nizny Rozdil 5:1(UKR), zajmując I miejsce w grupie. Czekaliśmy w niedzielę na półfinał i jak się okazało po rozegranych barażach pozostałych drużyn, trafiliśmy ponownie na Viktorię(UKR), z którą wygraliśmy po ciężkim meczu 2:1, by w finale zwyciężyć drużynę Skiff (UKR) 5:2(2:2).
Puchar Hrubieszów Cup 2018 w kategorii junior młodszy pojechał do Żurawicy, a bramkarz Cyprian Zawalski – otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza Turnieju.

Seniorzy UKS Pancerni Żurawica w tym turnieju ostatecznie zajęli 6 miejsce.

Dla drużyny juniorów młodszych był to ostatni sprawdzian przez półfinałem wojewódzkim, który odbył się w Żurawicy dn.19.01.2018, w którym to drużyna SP1 Żurawica, po szalonym turnieju zdobyła II miejsce awansując do finału wojewódzkiego.
Skład chłopców z Żurawicy:
Cyprian Zawalski, Karol Popowicz, Łabuz Jakub, Owoc Jakub, Maciej Łuc, Karol Żelak, Kacper Płocica, Kamil Bojko, Kacper Wilowski, Adrian Tajchman, Jakub Urban, Łukasz Piejko, Kamil Januszczak – opiekun Rafał Korczyński.