May 25 2018 01:19:45

KONKURS O HOLOCAUŚCIE ROZSTRZYGNIĘTY!
W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Podkarpaciu, w których brała udział nasza społeczność, odbył się konkurs plastyczno-historyczny „Historia Żydów i ich losy w Holocauście”. Ogłoszenie zwycięzców konkursu na pracę plastyczną, projekt i prezentację multimedialną miało miejsce 27 stycznia br. podczas uroczystości w naszej szkole. Nagrody pieniężne i książkowe ufundował Wójt Gminy Żurawica p. Krzysztof Składowski. Miło Nam ogłosić, że jury w składzie: p. Agnieszka Wojtaszek, p. Elżbieta Dybek i p. Dorota Cwynar wyłoniło następujących zwycięzców:
1. Weronika Jędruch uczennica kl. II c –miejsce 1
2. Emilia Wasilewska i Monika Stankiewicz ex aequo uczennice klasy II b – miejsce 2
3. Agata Kowalczyk uczennica klasy II a i Magdalena Szumełda ex aequo uczennica klasy II b- miejsce 3

SERDECZNIE GRATULUJEMY!