November 18 2018 12:04:21

"FERIE 2018" W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 1 W ŻURAWICY
Wiele atrakcji na okres ferii zimowych 2018 przygotowano w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Żurawicy. W dniach od 29 stycznia do 02 lutego br. młodzież szkolna uczestniczyła min. w zajęciach strzeleckich organizowanych na strzelnicy LOK w Przemyślu. Pod okiem instruktorów odbywała się nauka strzelania z broni pneumatycznej . Organizowano zajęcia rekreacyjno-sportowe na hali sportowej, wyjazdy na basen i do kina. Zajęcia zorganizowali i prowadzili nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Żurawicy. Odbywała również warsztaty muzyczne Harcerska Orkiestra Dęta działająca w placówce. W zajęciach muzycznych prowadzonych przez kapelmistrza mgr Jana Łaskarzewskiego oraz panów mgr Jacka Łaskarzewskiego i mgr Tomasza Łaskarzewskiego uczestniczyło 50 młodych muzyków. Przygotowywano nowe utwory, doskonalono interpretację utworów dotychczas wykonywanych. Wszyscy uczestnicy korzystali z przygotowanego w stołówce szkolnej smacznych posiłków.