May 25 2018 01:27:28

WYCIECZKA KLAS DRUGICH DO CZĘSTOCHOWY
W dniach od 7 do 9 maja 2018 r. klasy: 2 a, 2 b, 2 c pod opieką wychowawców: Elżbiety Fiń, Krzysztofa Blicharskiego, Marka Jaremczuka i Agnieszki Wojtaszek, wyruszyła na wycieczkę Ojców-Częstochowa-Zator. Pierwszym punktem naszej wycieczki było podążanie Szlakiem Orlich Gniazd. Wycieczka piesza po Ojcowskim Parku Narodowym, to głównie takie atrakcje jak Zamek Pieskowa Skała, którego historia sięga siedmiuset lat. Oczywiście nieodłączną częścią wycieczki jest również położona nieopodal potężna Maczuga Herkulesa. Drugi dzień naszej wycieczki spędziliśmy w Częstochowie, zwiedzając Sanktuarium i Klasztor na Jasnej Górze, następnie udaliśmy się na ruiny zamku wybudowanego przez króla Kazimierza Wielkiego w Olsztynie. Ostatnim punktem naszej podróży, była zabawa w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.