August 19 2018 06:02:46

ŚWIĘTO PATRONA W NASZEJ SZKOLE
Dnia 8 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody patrona - Świętej Jadwigi Królowej Polski. Po uroczystej Mszy Świętej nauczyciele wraz z uczniami ruszyli w pochodzie w kierunku szkoły na dalszą część uroczystości. W auli szkolnej uczniowie wcielili się w średniowieczne postacie, przedstawiając życie i działalność Świętej Jadwigi. Podczas uroczystości nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu historycznego o naszej patronce. Miejsce 1 zajął Bartosz Ptak, miejsce 2 Zuzanna Walus, a miejsce 3 Oliwia Sosnowska. Po uroczystościach na najmłodszych i tych starszych czekało wiele atrakcji na boisku szkolnym i w hali sportowej. Uczniowie bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach, częstowali się popcornem, watą cukrową i zimnymi napojami.