September 17 2019 23:44:13
· Wymiana mi璠zynarodowa
· Galeria zdj耩

名I邛O PATRONA W NASZEJ SZKOLE
Dnia 8 czerwca 2018 r. w naszej szkole odby造 si uroczyste obchody patrona - 安i皻ej Jadwigi Kr鏊owej Polski. Po uroczystej Mszy 安i皻ej nauczyciele wraz z uczniami ruszyli w pochodzie w kierunku szko造 na dalsz cz窷 uroczysto軼i. W auli szkolnej uczniowie wcielili si w 鈔edniowieczne postacie, przedstawiaj帷 篡cie i dzia豉lno嗆 安i皻ej Jadwigi. Podczas uroczysto軼i nast徙i這 og這szenie wynik闚 konkursu historycznego o naszej patronce. Miejsce 1 zaj掖 Bartosz Ptak, miejsce 2 Zuzanna Walus, a miejsce 3 Oliwia Sosnowska. Po uroczysto軼iach na najm這dszych i tych starszych czeka這 wiele atrakcji na boisku szkolnym i w hali sportowej. Uczniowie bawili si na dmuchanych zje盥瘸lniach, cz瘰towali si popcornem, wat cukrow i zimnymi napojami.

Do zako鎍zenia roku pozosta這:

Szachy do szk馧