September 26 2018 01:46:29
· Podr璚zniki
· Galeria zdj耩

OBCHODY 79 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY 名IATOWEJ
Dnia 2 wrze郾ia 2018 r. pod pomnikiem przy UG w 真rawicy, odby造 si uroczysto軼i upami皻niaj帷e 79 rocznic wybuchu II wojny 鈍iatowej. O godz. 11:00 zosta豉 odprawiona Msza 安. Polowa w intencji Ojczyzny, kt鏎ej przewodniczy Ksi康z Dziekan Marian Hofman. Opraw muzyczn Mszy 安i皻ej wzbogaci豉 Harcerska Orkiestra D皻a dzia豉j帷a przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w 真rawicy. Na uroczysto軼iach obecni byli przedstawiciele w豉dz samorz康owych wraz z W鎩tem Gminy 真rawica p. Krzysztofem Sk豉dowskim, a tak瞠 przedstawiciele s逝瘺 mundurowych na czele z wojskow Kompani Honorow 1 Batalionu Czo貪闚 w 真rawicy, z udzia貫m poczt闚 sztandarowych 1 Batalionu Czo貪闚, szk馧 z terenu gminy i OSP. Druga cz窷 uroczysto軼i rozpocz窸a si od odegrania i od酥iewania Hymnu oraz wci庵ni璚ia flagi na maszt. Nast瘼nie poszczeg鏊ne delegacje, w tym r闚nie nasza szko豉, z這篡造 kwiaty pod tablic pami徠kow. W uroczysto軼iach Zesp馧 S-P nr 1 reprezentowa dyrektor p. Jan Semk闚 oraz wicedyrektor p. Renata Drewniak wraz z uczniami: Juli Drewniak i Klaudi Dzier瘸win. Wystawili鄉y r闚nie dwa poczty sztandarowe: Sztandar Gimnazjum im. 2 Pu趾u Pancernego i Sztandar Zwi您ku Kombatant闚 RP i Wi篥ni闚 Politycznych, W poczcie sztandarowym Gimnazjum stali: Kacper P這cica, Kinga Wojnarowicz i Monika Stankiewicz, w poczcie Zwi您ku Kombatant闚 stali: Artur Samborski, Natalia Wojtaszek, Anna Knapik.

Chwa豉 Obro鎍om Ojczyzny

Do zako鎍zenia roku pozosta這:

Szachy do szk馧