May 22 2019 13:58:20

GMINNE MIKOŁAJKI 2018
Dnia 15 grudnia w hali sportowej ZSP nr 1 odbyły się Gminne Mikołajki dla wszystkich dzieci z naszej gminy. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 oraz Gminny Ośrodek Kultury w Żurawicy, to organizatorzy tegorocznych Mikołajek, które są szczególnym dniem, dla każdego dziecka. Dzieci mogły skorzystać z zjeżdżalni, dmuchawców, trampolin. Wielkim zainteresowaniem u najmłodszych cieszyło się malowanie twarzy. Zabawy, gry i tańce prowadzili animatorzy, którzy wcielali się w postacie bajkowe. Największym zainteresowaniem cieszyła się Elza i jej pomocnice Myszka Miki i Elf. Po grach i zabawach zadowolone i uśmiechnięte dzieci zajadały się popcornem i watą cukrową. Zabawa była bardzo udana i mamy nadzieję, że Gminne Mikołajki staną się rokroczną tradycją.