February 21 2019 03:51:08

KONCERT KOLĘD HARCERSKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ
W sobotni wieczór 2 lutego 2019 r. w auli ZSP nr 1 w Żurawicy mieliśmy okazję wysłuchać wspaniałego Koncertu Kolęd w wykonaniu Harcerskiej Orkiestry Dętej Hufca Ziemi Przemyskiej pod batutą Pana Jana Łaskarzewskiego. Organizator i gospodarz koncertu, Pan Jan Semków - Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 1 w Żurawicy, zadbał o jak najwyższy poziom artystyczny koncertu i odpowiedni przekaz. Przybyli mieszkańcy miejscowości, uczniowie szkoły oraz grono zaproszonych gości. W przemówieniach szanownych gości padło wiele ciepłych słów odnośnie inicjatywy dotyczącej 20- letniej działalności Orkiestry. Koncert poprowadzili uczniowie Oliwia Buksa i Kacper Płocica, a oprócz tradycyjnych utworów bożonarodzeniowych widzowie mogli usłyszeć bardziej współczesne pieśni świąteczne w ciekawych aranżacjach.