November 22 2017 11:58:00

Profilaktyka niewłaściwych zachowań młodzieży

W dniu 29.09.2009 r. w Gimnazjum w Żurawicy odbyło się spotkanie policjantki z wydziału prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu pani Anny Kupeckiej z uczniami klas I. Uczniowie mieli możliowść poszerzenia swojej wiedzy w zakresie tematyki związanej z odpowiedzialnością karną osoby nieletniej oraz demoralizacją i konsekwencją niewłaściwych zachowań młodzieży.

Projekt edukacyjny "Udziel pomocy - uratuj życie"

W ramach projektu edukacyjnego przygotowanego przez pedagoga szkolnego "UDZIEL POMOCY -URATUJ ŻYCIE" w dniu 22.09.2009 r. w Gimnazjum w Żurawicy odbyło się spotkanie policjantki z Komendy Miejskiej Policji z Przemyśla; wydział prewencji pani Anny Kupeckiej z uczniami klas III.

Policjantka Anna Kupecka, przeprowadziła z uczniami rozmowę na temat:

-najczęstszych przyczyn wypadków komunikacyjnych,
-konsekwencji poruszania się po drodze bez kart motorowerowych,
-konsekwencji jazdy w stanie upojenia alkoholowego,
-biernego pasażera,
-niewłaściwego poruszania się po drodze rowerzystów (brak kasków), pieszych,
-odpowiedzialności nieletniego w wieku 15 lat.

Wybory do Samorządu Szkolnego!

W dniu 9 września 2009 r. w naszym gimnazjum odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Na wybory przybyli przedstawiciele każdej z klas. Po oddaniu głosów opiekun Samorządu Szkolnego p. Fin ogłosiła wyniki wyborów. Przewodniczącą Samorządu została Weronika Szumełda, zastępcą - Artur Sowa, sekretarzem - Paulina Furtak i skarbnikiem - Kamil Mazur. Oprócz Samorządu wybrano sekcje dekoracyjną i organizacyjną oraz Poczet Sztandarowy. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

WITAJ SZKOŁO!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2009/2010. Uczniom naszej szkoły życzymy jak najlepszych wyników w nauce, a nauczycielom samych sukcesów w pracy z uczniami.