II Turniej Unihokeja o Puchar 2 Pu趾u Pancernego w 真rawicy
Dodane przez admin dnia October 29 2009 15:00:00

UnihokejW hali sportowej Gimnazjum im.2 Pu趾u Pancernego w 真rawicy w dniu 29.10.2009 roku odby si coroczny turniej unihokeja dziewcz徠 i ch這pc闚 wchodz帷y w program obchod闚 鈍i皻a patrona Gimnazjum – 2 Pu趾u Pancernego.

W鈔鏚 dziewcz徠 wyst徙i造 opr鏂z gospody – Gimnazjum nr 1 w Przemy郵u, Gimnazjum nr 7 w Przemy郵u oraz Gimnazjum w Wyszatycach /Gmina 真rawica/, a w鈔鏚 ch這pc闚 opr鏂z gospodarza turnieju – Gimnazjum nr 1 w Przemy郵u oraz Gimnazjum w Wyszatycach /Gmina 真rawica/.


Grano systemem ka盥y z ka盥ym – dziewcz皻a 2x8 minut, ch這pcy 3x8 minut. S璠ziowali zawody – s璠ziowie zwi您kowi Okr璕u Ma這polska – Jasiewicz Krzysztof, Dudziak Mateusz, Korczy雟ki Rafa.

(Wyniki zawod闚)


Tre嗆 rozszerzona

Wyniki zawod闚:


Ch這pcy
Gimnazjum 真rawica – Gimnazjum nr 1 Przemy郵 14:1(4:0,2:1,8:0)
1:0 00:31 Pstr庵 Maciej – Szewc Dawid
2:0 02:45 Pstr庵 Maciej
3:0 03:09 Szewc Dawid – Petruch Pawe
4:0 05:24 Kuczwa Krzysztof – Sk豉dowski Bartosz
5:0 08:52 Kuczwa Krzysztof
6:0 09:42 Petruch Pawe – Szewc Dawid
6:1 12:35 Cichocki
7:1 16:22 Pstrag Maciej – Petruch Pawe
8:1 17:14 Szewc Dawid
9:1 18:12 Kuczwa Krzysztof – Partyka Kamil
10:1 18:46 Partyka Kamil – S瘯owski Grzegorz
11:1 19:37 Partyka Kamil
12:1 20:39 Sk豉dowski Bartosz – Kuczwa Krzysztof
13:1 21:24 Partyka Mateusz – Kuczwa Krzysztof
14:1 22:51 Urycz Karol – Pstr庵 Maciej

Gimnazjum nr 1 Przemy郵 – Gimnazjum Wyszatyce 3:3 (0:2,2:1,0:1)

0:1 03:22 Szechy雟ki – Blicharski Marcin
0:2 04:42Czycz Pawe
1:2 09:23 Antosyk
2:2 12:12 Strawi雟ki – Antosyk
3:2 16:24 Cicho雟ki
3:3 22:14 Czycz Pawe – Gierula ㄆkasz

Gimnazjum w 真rawicy – Gimnazjum Wyszatyce 12:0 (2:0,4:0,6:0)
1:0 01:40 Petruch Pawe – Szewc Dawid
2:0 02:40 Urycz Karol – Pstr庵 Maciej
3:0 08:10 Pstr庵 Maciej – Szewc Dawid
4:0 09:50 Szewc Dawid
5:0 12:40 Partyka Mateusz – Sk豉dowski Bartosz
6:0 15:35 S瘯owski Grzegorz
7:0 16:10 Szewc Dawid – Pstr庵 Maciej
8:0 17:45 Szewc Dawid
9:0 21:45 Urycz Karol – Petruch Pawe
10:0 22:40 Partyka Mateusz – Kuczwa Krzysztof
11:0 23:10 S瘯owski Grzegorz – Kuczwa Krzysztof
12:0 23:45 Petruch Pawe

Sk豉dy dru篡n:

Gimnazjum 真rawica: Opiekun Rafa Korczynski – Herman Daniel/br,k/ Pomajda Grzegorz/br/, Petruch Pawe, Pstr庵 Maciej, Urycz Karol, Szewc Dawid, Sowa Artur, Kuczwa Krzysztof, Partyka Kamil, Partyka Mateusz, S瘯owski Grzegorz, Sk豉dowski Bartosz

Gimnazjum 1 Przemy郵: Antosyk, Zatkonkel, B彗, Cichocki, Kuszy雟ki, Szume責a, Matusz, Swieboda, Strawi雟ki, Szechy雟ki, Antosyk II,

Gimnazjum Wyszatyce: Opiekun Krzysztof B彗 – Jaroch Krystian, Mazurek Karol, Artym Tomasz, Czycz Pawe, Blicharski Marcin, Dzimira Pawe, Dutko Adrian, Gierula ㄆkasz, Jaroch ㄆkasz


Dziewcz皻a

Gimnazjum nr 7 Przemy郵 – Gimnazjum 1 Przemy郵 1:1(1:0,0:1)
1:0 07:11 War這 Daria – Wika D瞠sika
1:1 15:44 Kroczek Aleksandra

Gimnazjum 真rawica – Gimnazjum Wyszatyce 7:0(4:0, 3:0)
1:0 02:14 Karpi雟ka Izabela
2:0 02:43 Karpi雟ka Izabela
3:0 05:21 Bana Agata
4:0 06:34 Karpi雟ka Izabela – Podolak Paulina
5:0 08:36 Karpi雟ka Izabela
6:0 10:47 Karpi雟ka Izabela – Paulina Podolak
7:0 13:45 Maksym Paulina

Gimnazjum 7 Przemy郵 – Gimnazjum 真rawica 0:1 (0:0,0:1)
0:1 09:24 Karpi雟ka Izabela

Gimnazjum 1 Przemy郵 - Gimnazjum Wyszatyce 6:0(4:0,2:0)
1:0 02:32 鑿ierz Klaudia
2:0 03:45 Orzechowska Katarzyna
3:0 04:56 Czycz Anita
4:0 07:11 Orzechowska Katarzyna
5:0 10:14 Czycz Anita
6:0 12:49 Orzechowska Katarzyna

Gimnazjum 7 Przemy郵 – Gimnazjum Wyszatyce 3:0(0:0,3:0)
1:0 08:34 War這 Daria
2:0 10:13 Kusyk Justyna
3:0 14:14 War這 Daria

Gimnazjum 真rawica – Gimnazjum 1 Przemy郵 2:1 (1:0,1:1)
1:0 01:01 Karpi雟ka Izabela
1:1 12:20 Romanowska Jagoda
1:2 14:40 Karpi雟ka Izabela

Sk豉dy dru篡n:

Gimnazjum 真rawica – Karpi雟ka Izabela/k/, Szume責a Weronika /br/, Podolak Kamila, Urban Agnieszka, Kosmyk Emanuela, Paulina Furtak, Justyna Szyde趾o, Agata Bana, Maksym Patrycja, ζba Agnieszka, Urban Ma貪orzata

Gimnazjum Wyszatyce – Szaruga Katarzyna/k/, 鑿iek Klaudia, Klaudia Rodze, Jaroch Gabry鄂a, Kasprzyk Karolina, Dzimira Karolina/br/, Anita Czycz, Orzechowska Katarzyna


Gimnazjum nr 7 Przemy郵 – Justyna Kuzyk, Daria War這, Ksenia Komar, Rybka Agnieszka, Mryczko Zariana, ζ Marysia, Chomik Natalia, Mryczko Otena, Wika P貫cica, Ewa Zaka逝積y, Baginska Patrycja, Bluj Justyna


Gimnazjum nr 1 Przemy郵 – Kozimur Katarzyna, Kroczek Aleksandra, υzi雟ka Salomea, Guzdek Sandra, Romanowska Jagoda, Pr康zi雟ka Mariola, Gawlik Magdalena, Adamek Gabriela, Osmak Karolina

Ch這pcy

Puchary

Dziewczyny