December 17 2017 10:53:01
Nawigacja
· Strona główna
· Patron
· Statut
· Historia szkoły
· Dyrekcja
· Grono Pedagogiczne
· Dyżury nauczycieli
· Pedagog
· Administracja
· Biblioteka
· Zajęcia pozalekcyjne
· Baza dydaktyczna
· Wymiana międzynarodowa
· Egzamin gimnazjalny
· Podręczniki
· Galeria zdjęć
· Linki
· Kontakt

· Zaloguj
Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku  szkolnym 2016/2017

Lp.

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina
(od-do)

1.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego dla klasy III b

Agnieszka Andrach

Czwartek

14:00-14:50

2.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego
dla klas III a

Aleksandra Pączek

Czwartek

13:15-14:00

3.

Zajęcia przygotowujące do
egzaminu z  j.angielskiego
dla klas III

Krzysztof Blicharski

Środa

14:05-14:50

4.

Zajęcia  przygotowujące do
egzaminu z matematyki
dla klas III

Lucyna Madejpwska -Ziemniak

Wtorek

13:15-14:00

5.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z historii
dla klas III

Agnieszka Wojtaszek

Wtorek

14:05-14:45

6.

Zajęcia przygotowujące do
konkursów i egzaminu z geografii dla klas III

Joanna Miłek

Poniedziałek

14:05-14:50

7.

Zajęcia przygotowujące do
konkursów i egzaminu z biologii

Maria Pączek

Środa

13:15-14:45

8.

Zajęcia przygotowujące do
konkursów  z historii

Agnieszka Wojtaszek

Środa

13:15-14:45

9.

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla klasy I i II

Agnieszka Andrach

Poniedziałek

14:05-14:50

10.

Zajęcia wyrównawcze z geografii dla klasy I i II

Joanna Miłek

Poniedziałek


13:15-14:00

11.

Zajęcia  wyrównawcze
z j. niemieckiego

Elzbieta Fiń

Środa

14:05-14:50

12.

Zajęcia  wyrównawcze
z matematyki dla kl. II c

Lucyna Madejowska - Ziemniak

Czwartek

13:15-14:00

13.

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki dla kl. II

Renata Drewniak

Środa

13:15-14:00

14.

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki dla klas I

Renata Drewniak

Poniedziałek

13:15-14:00

15.

Koło informatyczne

Marek Jaremczuk

Wtorek

14:55-15:40

16.

Koło  teatralne

Aleksandra Pączek

Agnieszka Andrach

Czwartek

14:00-14:50

17.

Koło czytelniczo-medialne

Marta Lubas

Czwartek

13:15-14:45

18.

Unihokej - zajęcia sportowo-rekreacyjne

Rafal Korczyński

Środa

Piątek

16:00-17:30

19.

Piłka Siatkowa - zajęcia sportowe

Magdalena Żak

Sobota

12:00-13:00

20.

Zajęcia terapautyczne

Anna Pstrąg- Fac

 

17.15-18.15

21.

Zespół muzyczno-wokalny

Wiesław Semków

Sobota

8:00-10:00

22.

Harcerska Orkiestra Dęta

Jacek Łaskarzewski

Tomasz Łaskarzewski

Jan Semków

Sobota

10:00 - 12.30

23.

Zajęcia muzyczne przy Harcerskiej Prkiestrze Dętej

Patryk Wlazło

Poniedziałek - Piątek

wg grafiku zajęć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Licznik
Do zakończenia roku pozostało:

Reklama
Dziecko w sieci

Filmoteka Szkolna

Szachy do szkół

button

Wygenerowano w sekund: 0.00 1,915,615 Unikalnych wizyt